AXOM FC FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Interviu

Go down

Interviu Empty Interviu

Rašyti  eeeve Sk. 06 15, 2008 2:34 pm

„AXOM“: nauji moteriški ginklai
2008-05-21

Negalime sakyti, kad Lietuvos muzikos padangėje sužibo nauja žvaigždė. Šį kartą naujas dangaus kūnas sušmėžavo...nakties tamsa. Ir ką jūs manot? Pasirodo visai ne atsitiktinai! Nauja ginklų artilerija pavadinimu „AXOM“ muzikos (ir ne tik) ringe pradeda kovą. Jūs, ko gero, jau užfiksavote matomus ir girdimus (gal net jūsų įsivaizduojamus) „AXOM“ talentus – trys tamsiaplaukės šmėžuoja televizoriaus ekrane primindamos, kuo yra kitokios nei jūsų „nuklausytos“ ir „nužiūrėtos“ „YVA“ merginos. Kalbamės su Ina, Solveiga ir Jūrate (tokia tvarka merginos stovi ir scenoje) ir klausiame dalykų, kurių jūs visada norėjote sužinoti!

Kokie kiekvienos iš jūsų talentai?

Argi nesimato? (oblia.lt įsižiūri atidžiau). Mūsų visų labai dideli talentai (oblia.lt mintyse matuoja ir lygina kitus matytus talentus). Visos esame labai skirtingos! Pats didžiausias mūsų hobis – gyventi taip, kad nebūtų gaila prabėgusių metų.

Kuo skiriatės nuo „YVOS“?

Mes tamsiaplaukės! Kuo dar esame geresnės – puikiai matosi, ir tie, kurie žiūri, tikrai pastebi!

Kodėl peroksido laikais nusprendėte būti tamsiaplaukės?

Ne tik nusprendėme, pagrindinė „AXOM“ idėja – juoda lyg naktis, gundanti, paslaptinga ir fatališka moteris. O čia tokia ne viena, o visos trys! (oblia.lt mano, kad kuo daugiau, tuo geriau). Be to, blondinės jau seniai visiems atsibodusios, „nudevėtos“, apkalbėtos, iš jų visi tyčiojasi ir juokiasi. Patikėkit, tikras fatališkumas – tamsiaplaukės.

Sakoma, kad „YVA“ dainuoja „papais“. Kuo dainuojate jūs?

Dažniausiai su mikrofonais (oblia.lt pastebi, kad merginos pasakė su kuo dainuoja, bet ne kuo).

Kaip įsivaizduojate tolimesnę muzikinę karjerą?

Mažais mažais žingsneliais kopsime į Olimpo kalną (oblia.lt įspėja, kad su aukštakulniais kelionė gali būti varginanti). Kito kelio nėra (oblia.lt mano, kad visada yra kitas kelias – galima labai greitai susirasti turtingą vyrą)!

Kaip ilgai dainuojate?

Mes dainuojame nuo gimimo (oblia.lt žino, kad nekultūringa klausti moterų, kada jos gimė, todėl spėja, kad dar neilgai). Tiesa pasakius, visos turime muzikinį išsilavinimą: Ina yra diplomuota chormeisterė, Solveiga ir Jūratė baigė J. Talatkelpšos konservatoriją. Todėl muzikos raštas toli gražu nėra mums svetimas (oblia.lt prisimena, kad irgi moka tris pagrindinius akordus).

Kokia grupės susikūrimo istorija?

Čia lemiamą vaidmenį vaidina prodiuseriai, kurie mus atrado (oblia.lt stebisi, kodėl merginos iki tol slėpėsi) ir sujungė (oblia.lt tikisi, kad sujungimas reiškia dainavimo pradžią) į vieną gražų kolektyvą. Mes nelinkusios pasakoti, kaip tiksliai tai nutiko (oblia.lt pažada išskirtinę versiją „kaip tai nutiko“), per įvairias televizijos laidas bus paskelbtos skirtingos susikūrimo istorijos. Teigiama, kad mes buvusios striptizo šokėjos (oblia.lt ir neprašo paneigti) ir taip toliau...

Ar moterims užtenka būti tik gražioms? Kodėl?

Trumpam, taip. Pagalvokit patys (oblia.lt nuolatos apie TAI galvoja), gražų žmogų turėti (oblia.lt svarsto, kuria prasme turėti) malonu, bet būti su juo kasdien vien dėl grožio... Manom, kad vyrus pavergia protas, taip pat vadinamas „šarmas“. Užburiam vyrus, o po to jau valdom mes (oblia.lt stebisi, todėl merginos dar ir dainuoja).

Ant kurio žurnalo viršelio norite pakliūti?

Mums tai nėra pagrindinis gyvenimo tikslas. Ateis laikas ir bus ne tik žurnalai, bet ir jų puslapiai (oblia.lt pažada stebėti „komiksus“ ir toliau).

Kokie žinomi vyrai Lietuvoje jums daro įspūdį?

Mums daro įspūdį tokie kaip V. Šapranauskas, M. Mikutavičius, A. Valinskas (oblia.lt pastebi: štai trys vyrai trims aksominėms moterims). Todėl, kad jie puikiai žino, ko gyvenime nori ir žino, kaip tai pasiekti (oblia.lt svarsto iš kur aksominės merginos taip gerai žino, kaip šie vyrai pasiekia, ko nori). Vėl tas stebuklingas žodis „šarmas“! Jei dar proto šalia pakankamai, bet kuris vyras tegul pretenduoja i mūsų širdis (oblia.lt jau rikiuoja naujas poras).

Kaip ketinate juos prisivilioti savo dainomis?

O kodėl manote, kad mes juos dainomis viliosim? (oblia.lt sutinka, kad tai būtų laiko švaistymas). Mums svarbiausia būti scenoje ir atiduoti visą energiją, kad žmogus atėjęs į mūsų koncertą ne tik akis paganytų, bet ir visus vargus, dienos rūpesčius bent trumpam pamirštų (oblia.lt užjaučia, koks vargas merginoms pašalinti visų rūpesčius).

Kaip „Puikiajame šou” prie jūsų kabinėjosi V. Šapranauskas?

Kodėl sakote, kad kabinėjosi? (oblia.lt atsiprašo ir sako, kad meilinosi). V. Šapranauskas puikus vedėjas ir tiesiog labai gerai dirba savo darbą (oblia.lt sutinka, kad tai galima vadinti ir darbu).

Kuri iš jūsų turi didžiausią patirtį?

Solveiga (oblia.lt svarsto, kas sutrukdė kitoms merginoms).

O dainavimo?

Solveiga (oblia.lt toliau svarsto, kas nutiko kitoms merginos, bet džiaugiasi dėl Solveigos).

Kada jus galima tikėtis išgirsti dainuojant gyvai?

Kiekviename koncerte vieną du kūrinius atliekame visiškai gyvai (oblia.lt sveikina už pastangas). Jeigu visą programą atliktume gyvai – negalėtume intensyviai šokti (oblia.lt sutinka, kad šokių atsisakyti nevalia). „AXOM“ privalumas – įdomūs kostiumai, per kraštus trykštanti energija ir t.t. Jei kiekvieną koncertą dainuotume pilnai gyvai, vieną gražią dieną netektume balsų po tokios apkrovos (oblia.lt siūlo tada tik šokti ir keisti kostiumus). O televizija visiškai kas kita – gali dainuoti gyvai, jei patinka ir nori pasipuikuoti prieš kolegas, bet tai šou (oblia.lt stebisi, kodėl aksominės merginos nenori pasipuikuoti prieš kolegas).

Kurioje oktavoje galėtumėte nugalėti Fainą?

(aksominės merginos tik kvatoja, oblia.lt tikisi, kad klausimas buvo aiškus)

Jeigu jūs turite specialių ir dar neatsakytų klausimų grupei „AXOM“, rašykite info@oblia.lt ir mes rasime jums atsakymus į visus klausimus

eeeve
Aktyvus AXOM Fanas
Aktyvus AXOM Fanas

Pranešimų skaičius : 32
Join date : 2008-06-09

Atgal į viršų Go down

Interviu Empty Re: Interviu

Rašyti  eeeve Kv. 07 31, 2008 12:05 am

Solveiga Vilkevičiūtė: „Nuogas kūnas - ne tabu!“



Neseniai debiutavusios grupės „Axom“ narė Solveiga, išgarsėjusi realybės šou „Kelias į žvaigždes“, – mergina su polėkiu. Ji drąsiai sako: „Man ir mano draugui nuogas kūnas – ne tabu!“


Laukite pikantiškų akimirkų...
Solveiga stebisi, kad žurnalistai jai vis primena garsiai nuskambėjusį skandalą, kai buvo paviešinta, jog „Naujųjų lietuvių“ vaizdo klipe šokanti nuoga mergina yra ta pati Solveiga, kuri tuo metu dalyvavo ir kopė savo sėkmės link populiariajame realybės šou. „Ir dabar taip pat galvoju. Tai buvo vienas mano gyvenimo puslapis. Egmontas Bžeskas mane susirado, pasiūlė, ir aš, pasitarusi su draugu Laimiu, sutikau. Tai buvo galimybė užsidirbti pinigų, išbandyti save – tiesiog smagus iššūkis!“, – šypsosi ji. Ar ji šiandien ryžtųsi tokiam iššūkiui, nėra tikra, tačiau tikina, kad grupės „Axom“ merginos karštos ir paslaptingos... Jos būtinai nustebins savo gerbėjus kokiu pikantišku vaizdo klipu ar net pasirodymu scenoje. „Daug dirbame. Turime nemažai koncertų. Mums įdomus pats procesas: su merginomis ieškome medžiagų, kuriame sceninius kostiumus, pas prodiuserį kasdien repetuojame, nusifilmuojame ir žiūrime, ką reikėtų keisti, kad tik geriau atrodytume. Juk siekiame aukščiausio lygio!“ – optimistiškai į netolimą ateitį žvelgia atlikėjos karjerą pradėjusi Solveiga. Po realybės šou mergina norėjo atsipūsti nuo dėmesio ir žiniasklaidos, todėl su draugu visai vasarai išlėkė į Briuselį paatostogauti pas Laimio sesę. Grįžę iš atostogų, jiedu ėmėsi verslo. „Sugalvojome, kad reikia gaminti ir pardavinėti kebabus. Įsikūrėme Druskininkuose ir mums puikiai sekėsi. Atsimenu, žmonės ateidavo pas mus pirkti dar ir dėl to, kad pabendrautų su manimi ir Laimiu. Aš buvau mūsų šeimyninio verslo buhalterė“, – juokiasi ji. Beje, Solveiga skuba pridurti, kad viską iš pradžių darė patys. „Namuose tarkuodavau kopūstus, abu sėdėdavome iki išnaktų ir gamindavome būdelėje susėdę pačius skaniausius kebabus.“ Kai jų nedidelis verslas įsivažiavo, pora nutarė samdyti žmones, kurie dabar sėkmingai dirba. „Šiuo metu mūsų kebabai Šiauliuose“, – džiaugiasi pasiteisinusia idėja Solveiga.


Mylimasis moka ją nustebinti
Prieš ketverius metus Solveiga susipažino su savo dabartiniu draugu ir sužadėtiniu Laimiu. Tuomet ji buvo dėmesio išsiilgusi mergina. „Aš gyvenau su seneliais, jie, aišku, konservatyvūs žmonės. Kai draugė pakvietė į mergvakarį, kuriame turėjo šokti striptizo šokėjas, buvo kažkas tokio! Po pasirodymo paprašėme, kad jis liktų su mumis ir pratęstume smagų vakarą kartu. Liko. Tik tuomet aš nežinojau, kad Laimiui patinka tik tamsios merginos. O aš buvau šviesi. Jis ėmė bendrauti su tamsiaplauke, o į mane net neatkreipė dėmesio, tačiau, man įsiterpus į pokalbį, staiga vaikino akys įsmigo į mane. Neatsimenu, ką leptelėjau, bet sudominau taip, kad, visą vakarą prakalbėję, mes daugiau nebeišsiskyrėme“, – prisimena Solveiga. Labai greitai jiedu susimetė klumpes ir pradėjo kurti bendrą gyvenimą. „Nė akimirkos nesigailėjau dėl savo priimto sprendimo“, – tikina mergina. – Mes nevaržome vienas kito laisvės. Dabar Laimis Graikijoje, mat sugalvojo ir išlėkė atsipūsti nuo darbų, o aš negaliu, nes reikia koncertuoti. Tačiau esu visiškai rami - mes pasitikime vienas kitu.“ Solveiga niekada nepamirš piršlybų akimirkos. „Po pusės metų draugystės jis man pasipiršo. Romantiškoje aplinkoje, prie taurės vyno, didžiulėje kriauklėje, kurią padavėja atnešė ant stalo, buvo sužadėtuvių žiedelis. Susijaudinau kone iki ašarų“, – vieną svarbiausių gyvenimo dienų prisimena mergina. Jiedu gyvena draugo vieno kambario bute, pasiremontuoja, kai reikia patys, susitvarko ir džiaugiasi tuo, ką turi. „Aš nesvajoju apie jokius namus ar prabangius automobilius. Dabar man svarbiausia – muzikos grupė. Smagu, kad galiu save realizuoti ir turiu veiklos nuo ryto iki vakaro.“ O muzikinei veiklai atsidavusią draugę vis kažkuo nustebina mylimasis. „Kartą gavau trumpąją žinutę, kad grįžusi jo nežadinčiau, o durys bus atrakintos. Įlipau į liftą, o jis papuoštas žiedlapiais. Pagalvojau, kad vyksta kažkokia šventė. Einu koridoriumi buto link – žiedlapiais nubarstytas takas iki mūsų buto durų... Negi visa tai man? Atsidarau duris, kambaryje dega daugybę žvakių, o lovoje guli mano pusnuogis Laimis! Paklotas raudonas šilkinis patalas ir jo burnoje – rožė… Taigi karšta naktis garantuota!“ – intymias gyvenimo akimirkas atveria mergina.


Visur kartu
Nors Solveigai tik dvidešimt vieneri, ji sako jau spėjusi išsilakstyti. „Mes su Laimiu nesilankome klubuose ir į kavines einame retai.
Kur kas smagiau sėsti dviem į automobilį ir važiuoti, kur akys mato.“ Laimiui ir Solveigai patinka įamžinti neįprastus vaizdus. „Lekiame į gamtą ir ieškome senų aptriušusių sodybų, mašinų liekanų, griuvėsių... Mus abu tai „veža“. Kai tavo darbas scenoje, laisvu metu norisi tik ramybės.“ Pora, ištaikiusi laisvą savaitgalį, dažnai skuba į Druskininkus, mat čia jie turi namelį.
Solveigos draugas labai palaiko jos svajonę dainuoti. „Jis mane ir į „Kelias į žvaigždes“ atrankas atsitempė!“ – džiaugiasi mylimojo iniciatyva mergina. Laimiui ir Silveigai labai patinka sportuoti. „Šiaip einu į sporto klubą, bet dabar vasarą bėgiojame stadione. Jis išbėga pirmas, lekia į dušą, tada aš bėgu. Bandėme bėgti kartu, bet vis kyla noras paplepėti, pažiūrėti vienas į kitą – tai trukdo atsakingai rytinei treniruotei.“ Mergina dar kartą pakartoja. „Mums nuogas kūnas – ne tabu. Tai grožis! Abu mėgstame lankytis parodose, kuriose akcentuojamas nuogas žmogaus kūnas, jo siluetas. Tiesiog patinka tai stebėti.“ Draugystės pradžioje Laimis merginą nuvežė pas kirpėją. „Atvežė į kirpyklą, pasodino į kirpėjos kėdę ir iš blondinės tapau juodaplauke“, – šypteli ji ir priduria, jog dabar ji savęs nebeįsivaizduoja šviesiais plaukais.
Neseniai gimtadienio proga dukrai didžiulę staigmeną paruošė tėvai. „Dėžutėje radau šventintą duonos gabaliuką ir nosinaitę, o joje – automobilio raktelius!“ – nuo paauglystės su seneliais gyvenusiai merginai tai buvo džiugus ir netikėtas tėvų parodytas dėmesys.

eeeve
Aktyvus AXOM Fanas
Aktyvus AXOM Fanas

Pranešimų skaičius : 32
Join date : 2008-06-09

Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume